top of page

Şirket Profili

Ratel Medya şirket profili, vizyon ve misyonu

Bal porsuğu (Ratel), dünyanın en cesur hayvanı olarak bilinen ve korku hormonu olmadığı düşünülen bir canlıdır. Adından da anlaşılacağı gibi balı çok sever. En iyi hamleyi yapana kadar rakibini yoklar. Cesareti, mücadeleciliği, sabrı ve de iyi koku alması bize de ilham kaynağı oldu.

Biz de “Ratel Medya” olarak, marka değerinize uygun medya planlamasını ve satın almayı yapıyoruz. Günümüzde her ne kadar insan ilişkileri dahil hızlı bir tüketim olsa da, bizim için insan ilişkilerinin devamlılığı esastır. İyi bir medya planlaması için marka değerlerine önem verdiğimizden sizi ve markanızı yakından tanıyoruz. Böylelikle marka adına en uygun reklam mecrasını buluyoruz. Hizmetinizi/Ürününüzü tanıyıp uygun reklam mecrasını da bulduktan sonra, tıpkı avının kokusunu alan bal porsuğu gibi cesur ve emin adımlarla ilerliyoruz.

Balın ağızda bıraktığı tat gibi, reklam çalışmanız da zihinlerde tatlı bir his uyandıracak.

Televizyon kanalları, gazete, dergi, radyo, sosyal/dijital medya, bilboard vd. alanlarda sizleri en iyi şekilde tanıtıyoruz. Biz size bir reklamlık ilişki gözüyle bakmıyoruz, ömürlük reklamcınız olmak istiyoruz.

Modern Tasarım Ofisi
bottom of page